Vítejte na stránce mladších žáků U12 baníku Sokolov -
Anketa
 
Jak se vám líbí naše stránky?

Líbí
Ujdou
Nelíbí


show polls
 
Novinky
 
Sweden 30.11: Treninkovy pla..
Sweden 30.11: Halovy turnaj ..
Sweden 30.11: Informace k tr..
Sweden 23.11: Schuzka s rodi..
Sweden 21.11: Nominace na ha..
Sweden 20.11: Halove turnaje..
Sweden 15.11: Treninkovy pla..
Sweden 02.08: Placeni prispe..
Sweden 25.07: Odjezd na sous..
Sweden 21.07: Predbezna nomi..
Sweden 19.07: Termíny v srpn..
Sweden 18.07: Zahajeni treni..
Sweden 02.03: Pratelske utka..
Sweden 02.03: Treninkovy pla..
Sweden 29.02: Pratelske utka..
Sweden 25.02: Nominace na pr..
Sweden 23.02: Termin letniho..
Sweden 22.02: Kalendá? utkán..
Sweden 22.02: Pratelske utka..
Sweden 16.02: Pratelsky zapa..
Sweden 15.02: Cepice a stulp..
Sweden 11.02: Pratelske utka..
Sweden 08.02: Treninkovy pla..
Sweden 06.02: pratelske utka..
Sweden 22.01: Pratelske utka..
Sweden 21.01: Pratelske utka..
Sweden 20.01: Cepice
Sweden 14.01: Pratelsky zapa..
Sweden 14.01: Turnaj 17.1.20..
Sweden 11.01: Prispevky
 
Zápasy
 
10.06: FK Ostrov - 27:7
07.06: Viktoria Marianske Lazne - 33:5
27.05: FK Hvezda Cheb B - 48:2
17.05: 1 FC Karlovy Vary - 17:10
13.05: FC Cheb/Lipova - 59:1
10.05: FK Hvezda Cheb - 30:13
05.05: Skalna - 27:9
26.04: Spartak Horní Slavkov - 39:5
22.04: Jiskra As - 36:5
18.04: FK Baník Sokolov U10 - 30:4
 
News
• Treninkovy plan na prosinec
  V souborech najdete treninkovy plan na prosinec.
s pozdravem realizacni tym
 
Datum: 30.11.2016 - 13:11
Autor: Jan Šustr
Odkaz: n/a
 
[0] comments
News
• Halovy turnaj v Plzni 10.12.2016 a ve Weidenu 18.12.2016
  Na zaver tohoto roku se jeste zucastnime halovych turnaju, dne 10.12.2016 v Plzni a dne 18.12.2016 ve Weidenu.

Predbezna nominace Plzen: Podolnik,Reiner,
Mikles,Zeleznik,Lorincz,Richter,Pecinka,Macak,Sustr,Pastorek

Sraz v Plzni v 8:00 hod.Adresa:Uslavska 71 Plzen-Slovany(Hala Lokomotivy)
p. Kratochvíl má 2 místa v aute volne.Zajemci o odvoz ho mohou kontaktovat.p.Kratochvil odjizdi v 6:30 hod. ze Sokolova.

Predbezna nominace Weiden: Podolnik,Dvorak,
Hedar,Jesipcuk,Cizek,Muller,Varaksin Mikles,Richter,Pecinka,Zeleznik.

Upozorneni: Nominace se mohou dle aktualniho stavu hracu jeste zmenit.

Dopravu na turnaje si zajistuji rodice hracu sami.

Casy srazu na mistech turnaju budou sdeleny hracum i zde na strankach.

S pozdravem realizacni tym
 
Datum: 30.11.2016 - 10:30
Autor: Jan Šustr
Odkaz: n/a
 
[0] comments
News
• Informace k treninku a ukonceni sezony
  Posledni trenink v tomto roce se kona v pátek 16.12.2016 .
Prvni trenink v roce 2017 se koná v pondeli 16.1.2017
S pozdravem realizacni tym
 
Datum: 30.11.2016 - 10:25
Autor: Jan Šustr
Odkaz: n/a
 
[0] comments
News
• Schuzka s rodici dne 30.11.2016 od 17:00 hod.
  Dne 30.11.2016 v 17:00 hod. se kona schuzka s rodici v 1.patre budovy vpravo na hlavnim stadionu.
Prosime vsechny rodice o ucast.
S pozdravem realizacni tym

Jiz dorazilo objednane thermo pradlo.Muzete ho na schuzce zaplatit.
 
Datum: 23.11.2016 - 14:29
Autor: Jan Šustr
Odkaz: n/a
 
[0] comments
News
• Nominace na halove turnaje
  Nominace 26.11.2016 Praha-Radotin :
Reiner,Richter,Jesipcuk,Zeleznik,Mikles,Hedar,Pecinka.
Doprava musi byt zajistena rodici: Odjezd ze Sokolova v 7:00 hod.Sraz v 6:45 hod.
(Prosime rodice ucastniku ,kteri by mohli jet autem ,aby kontaktovali p. Sustra nebo p. Kratochvila.
Dekujemelächeln

Nominace 26.11.2016 Bayreuth :
Podolnik,Cizek,Sustr,Lorincz,Muller,Macak,Pastorek.
Doprava zajistena rodici: Odjezd ze Sokolova ve 12:00 hod.V Kynsperku v cca 12:15 hod.

Zde muzete sledovat prubezne vysledky: www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1474622674


Nominace 3.12.2016 Chomutov :TURNAJ BYL ORGANIZATOREM ZRUSEN!!!



V pripade nemoci nebo zraneni se nominace upravi.

Informace k odjezdum bude sdelena do konce tydne.
S pozdravem realizacni tym[/COLOR] [/B]
 
Datum: 21.11.2016 - 11:08
Autor: Jan Šustr
Odkaz: n/a
 
[0] comments
 
 
  TOPlist  
Odkazy
 
FK Baník Sokolov
Krajský přebor ml. přípravek
FK Dukla Praha 04
SK Junior Teplice 04
AC Sparta Praha 04
SK Kladno 2004
Ondrášovka a FAČR hledá nové reprezentanty
SK Slavia Praha 04
SK Slaný04