Vítejte na stránce starších žáků U15 Baníku Sokolov -
Anketa
 
Jak se vám líbí naše stránky?

Líbí
Ujdou
Nelíbí


show polls
 
Novinky
 
Sweden 14.08: Pratelske utka..
Sweden 30.07: Treninkovy pla..
Sweden 19.07: Prispevky na s..
Sweden 19.07: Turnaj v Pisku..
Sweden 19.07: Uhrada vicenak..
Sweden 19.07: Soustredeni Sk..
Sweden 18.07: Aktualizace tr..
Sweden 09.07: Treninkovy pla..
Sweden 21.06: Terminy leto 2..
Sweden 01.06: Mesicni plan c..
Sweden 15.05: Posledni mistr..
Sweden 15.03: Mistrovske utk..
Sweden 12.03: Mesicni plan n..
Sweden 20.02: Turnaj v Moosb..
Sweden 02.02: Treninkovy pla..
Sweden 01.02: Terminovy plan..
Sweden 01.02: Pratelske utka..
Sweden 03.01: Treninkovy pla..
Sweden 30.11: Plan na prosin..
Sweden 31.10: Mesicni plan-L..
Sweden 02.10: Plan rijen 201..
Sweden 27.09: Mistrovske utk..
Sweden 22.09: Plan ploch 25...
Sweden 19.09: Prispevky do s..
Sweden 19.09: Mistrovske utk..
Sweden 19.09: Plan ploch 18...
Sweden 15.09: Sportovni leka..
Sweden 14.09: Pripominka rod..
Sweden 07.09: Treninkovy pla..
Sweden 18.08: Odjezdy autobu..
 
Zápasy
 
10.06: FK Ostrov - 27:7
07.06: Viktoria Marianske Lazne - 33:5
27.05: FK Hvezda Cheb B - 48:2
17.05: 1 FC Karlovy Vary - 17:10
13.05: FC Cheb/Lipova - 59:1
10.05: FK Hvezda Cheb - 30:13
05.05: Skalna - 27:9
26.04: Spartak Horní Slavkov - 39:5
22.04: Jiskra As - 36:5
18.04: FK Baník Sokolov U10 - 30:4
 



Details:
Datum: 13.05.2015
FK Baník Sokolov
Souper: FC Cheb/Lipova /
Turnaj: 14 kolo Krajského preboru st. pripravek [Matchlink]
Mikles 5,Moravec 4,Dolejs 4,Sentelik 3,Sustr 2,Berka, Dolejs 6,Sustr 5,Mikles 3,Moravec 2,Berka,vlastni,, Bufka 2,Varaksin 2,Kubik,VostarekDvorak,Parihuzic,Zeleznik,, Zeleznik 5,Bufka 4,Varaksin 2,Lokajicek,Vostarek
výsledky:
Score
Mikles 5,Moravec 4,Dolejs 4,Sentelik 3,Sustr 2,Berka 19 : 0
Dolejs 6,Sustr 5,Mikles 3,Moravec 2,Berka,vlastni, 18 : 0
Bufka 2,Varaksin 2,Kubik,VostarekDvorak,Parihuzic,Zeleznik, 9 : 1
Zeleznik 5,Bufka 4,Varaksin 2,Lokajicek,Vostarek 13 : 0
  
Baník : Soupeř59:1
Kde se hrálo:
Poznámka:
Fotky: no Screenshots available
Souhrn:
sestava: Verner,Berka,Moravec,Dolejs,Sustr,Mikles,Sentelik
sestava: Kubik,Dvorak,Varaksin,Lokajicek,Bufka,Zeleznik,Parihuzic,Vostarek
 
 
  TOPlist  
Odkazy
 
FK Baník Sokolov
Krajský přebor ml. přípravek
FK Dukla Praha 04
SK Junior Teplice 04
AC Sparta Praha 04
SK Kladno 2004
Ondrášovka a FAČR hledá nové reprezentanty
SK Slavia Praha 04
SK Slaný04