Vítejte na stránce mladších žáků U13 Baníku Sokolov -
Anketa
 
Jak se vám líbí naše stránky?

Líbí
Ujdou
Nelíbí


show polls
 
Novinky
 
Sweden 19.07: Prispevky na s..
Sweden 19.07: Turnaj v Pisku..
Sweden 19.07: Uhrada vicenak..
Sweden 19.07: Soustredeni Sk..
Sweden 18.07: Aktualizace tr..
Sweden 09.07: Treninkovy pla..
Sweden 21.06: Terminy leto 2..
Sweden 01.06: Mesicni plan c..
Sweden 15.05: Posledni mistr..
Sweden 15.03: Mistrovske utk..
Sweden 12.03: Mesicni plan n..
Sweden 20.02: Turnaj v Moosb..
Sweden 02.02: Treninkovy pla..
Sweden 01.02: Terminovy plan..
Sweden 01.02: Pratelske utka..
Sweden 03.01: Treninkovy pla..
Sweden 30.11: Plan na prosin..
Sweden 31.10: Mesicni plan-L..
Sweden 02.10: Plan rijen 201..
Sweden 27.09: Mistrovske utk..
Sweden 22.09: Plan ploch 25...
Sweden 19.09: Prispevky do s..
Sweden 19.09: Mistrovske utk..
Sweden 19.09: Plan ploch 18...
Sweden 15.09: Sportovni leka..
Sweden 14.09: Pripominka rod..
Sweden 07.09: Treninkovy pla..
Sweden 18.08: Odjezdy autobu..
Sweden 02.08: treninkovy pla..
Sweden 20.06: Krasne prazdni..
 
Zápasy
 
10.06: FK Ostrov - 27:7
07.06: Viktoria Marianske Lazne - 33:5
27.05: FK Hvezda Cheb B - 48:2
17.05: 1 FC Karlovy Vary - 17:10
13.05: FC Cheb/Lipova - 59:1
10.05: FK Hvezda Cheb - 30:13
05.05: Skalna - 27:9
26.04: Spartak Horní Slavkov - 39:5
22.04: Jiskra As - 36:5
18.04: FK Baník Sokolov U10 - 30:4
 

Soubory


  • Files >> Informace pro rodiče ....
Nazev Info Stazeno Hodnocení Stáhnout
telefonni cisla rodicu 810
715
711
Halovy turnaj v Chebu 131
Leden 2018 150
Odjezdy autobusu-Podzim 149
Plan Brezen 2018 87
Plan cerven 2018 69
Plan na kveten 2018 44
Plan na unor 2018 149
plan na zari 2017 127
Plan ploch 25.9.-1.10.2017 125
Plan prosinec 2017 113
Plan PU leto 2018 22
Plan rijen2017 143
Soustredeni 2018 14
terminovy plan 2018 91
treninkovy plan -listopad 150
Treninkovy plan cervenec 2018 2
Treninkovy plan na cervenec 197
treninkovy plan na tento tyden 133
Treninkovy plan na unor 274
treninkovy plan srpen 148

 
 
  TOPlist  
Odkazy
 
FK Baník Sokolov
Krajský přebor ml. přípravek
FK Dukla Praha 04
SK Junior Teplice 04
AC Sparta Praha 04
SK Kladno 2004
Ondrášovka a FAČR hledá nové reprezentanty
SK Slavia Praha 04
SK Slaný04